Italia praktycznie. Jak szukać agriturismo, czyli Andrzej i Danka w Toskanii

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×
Zabieram Was do Toskanii. Zostawcie na chwilę wszystkie sprawy, usiądźcie, zamknijcie oczy i … co widzicie? Jaka jest Wasza Toskania?

Cały artykuł jest tu: http://www.italiapozaszlakiem.com/italia-praktycznie-jak-szukac-agriturismo-czyli-andrzej-i-danka-w-toskanii/
The following two tabs change content below.

italiapozaszlakiem

Z wykształcenia biolog morza, z doświadczenia project manager od zadań specjalnych i team leader zespołów niemożliwych. W wolnym czasie uprawia podróże żeglarsko - enokulinarne do Włoch, które są lekiem na całe zło. Prywatnie żona oraz mama Tymona & Toli.

  3 comments for “Italia praktycznie. Jak szukać agriturismo, czyli Andrzej i Danka w Toskanii

 1. ~bet
  8 lipca 2017 o 21:48

  Ja chciałabym napisać parę słów o odczuciach z tegorocznego wyjazdu. W okolicach Bagnoreggio w agroturystyce Malescale, przywitał nas gospodarz, tak jakby oczekiwał swoich znajomych lub bliskich, który się spóźniają , a mieli być lada chwila. Rozłożył szeroko ręce i mówiąc buon gioooorno prawie, że nas ucałował. Sad był do dyspozycji, czereśnie i inne owoce. W dobie internetu i nawigacji znalezienie miejsca nie stanowi problemu, chyba ze padnie sprzęt. W pewnym miejscu było wszystko ok. dojazd znaleziony zgodnie z nawigacją… ale mapy i nawigacja nie podają wysokości nad poziomem morza. Byliśmy przekonani, że miejsce to lezy na płaskim terenie.od zjazdu z głównej drogi teren lekko się wznosił, po czym ostanie 100 m było horrorem.Podjazd, w rodzaju rynny z betonu pod kątem 45 stopni na jeden samochód po kamienistym podłożu i miejscu parkingowym na podwórku, na którym manewrować mogą tylko ich Pandy 4×4.
  Wjazd do Cortony tez nas powalił. Jak tylko zobaczyliśmy ja z drogi, serce nam zadrżało, że znowu czeka nas serpentyna. To tyle. Kto był ten wie, kto nie był, ten nie pozna tych odczuć o doznań. Jednak jest coś w Italii magicznego.Pozdrawiam

 2. ~ABC
  12 grudnia 2016 o 15:35

  chciałabym odwiedzić miejsca we Włoszech ktore prowadzą polacy, podpowiesz?

  • italiapozaszlakiem
   1 marca 2017 o 20:35

   Zapraszam do artykułu o Danusi Indyk u mnie na blogu, prowadzi agroturystykę Il Gorgo w Toskanii. Poza tym proszę popytać na grupach facebookowych typu Polacy we Włoszech. Wiem, że takich miejsc jest więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *