50 najpiękniejszych plaż Sardynii

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×
 
Wybrzeże Sardynii to 1849 km pełne niezwykłych plaż: piaszczystych, kamienistych, białych, karmelowych, różowych. Wiele z nich jest otoczonych klifami, a niektóre są dostępne tylko od strony morza. Włosi uwielbiają Sardynię, a jej plaże uważają za najpiękniejsze na świecie. 

Pięknie odświeżony artykuł już jest w nowej lokalizacji bloga, gdzie bardzo serdecznie Cię zapraszam, kliknij tu: 50 najpiękniejszych plaż Sardynii. Przewodnik
The following two tabs change content below.

italiapozaszlakiem

Z wykształcenia biolog morza, z doświadczenia project manager od zadań specjalnych i team leader zespołów niemożliwych. W wolnym czasie uprawia podróże żeglarsko - enokulinarne do Włoch, które są lekiem na całe zło. Prywatnie żona oraz mama Tymona & Toli.

  2 comments for “50 najpiękniejszych plaż Sardynii

  1. 29 sierpnia 2016 o 13:43

    Prawda jest taka, że jeżeli weźmiesz palec wskazujący, otworzysz mapę Sardynii przed sobą, zamkniesz oczy i wybierzesz dowolne miejsce na wybrzeżu to będzie ono rajem :)

  2. 17 czerwca 2016 o 21:31

    Kurczę … Południe to dla mnie terra incognita. W sumie nie zapuściłam się jeszcze dalej niż do Rzymu… Kiedyś w końcu trzeba będzie tam pojechać, bo kusisz i kusisz :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *