Polki w Italii polecają. Część 2: Włochy środkowe

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Włochy środkowe to wielka przestrzeń, gdzie położona jest stolica kraju – Rzym.

 

Cały artykuł jest tu: Włochy środkowe – gdzie pojechać, co zobaczyć

The following two tabs change content below.

italiapozaszlakiem

Z wykształcenia biolog morza, z doświadczenia project manager od zadań specjalnych i team leader zespołów niemożliwych. W wolnym czasie uprawia podróże żeglarsko - enokulinarne do Włoch, które są lekiem na całe zło. Prywatnie żona oraz mama Tymona & Toli.

  17 comments for “Polki w Italii polecają. Część 2: Włochy środkowe

 1. 14 czerwca 2017 o 20:53

  Alba Fucens najpiękniejsza, a jeszcze ten kamienny charakter miejsca, przepieknie :)

 2. 10 maja 2015 o 16:54

  Dobry wpis, rzekłbym nawet, ze bardzo dobry :) Uwielbiam tego Twojego bloga, zawsze się na nim swietnie odnajduje, bardzo lubie Twoje wpisy, ponieważ są one bardzo wartosciowe, dzieki czemu niezmiernie fajnie się je czyta :) naprawdę jest się czym pochwalić, tak więc chylę czoła przed mistrzem :) Sam bym chcial potrafić tak pisac, na pewno byłoby mi o wiele łatwiej, no ale na szczescie mogę uczyc się od samego mistrza, hehe, pozdrawiam gorąco :)

 3. ~Marek
  6 maja 2015 o 10:16

  Miło się czyta, gdyby nie to, że w tekstach powyżej jest sporo błędów (na szczęście nie ortograficznych, bo to byłaby porażka). W dodatku Ania jest chyba z poznańskiego, bo nie ustrzegła się takich zwrotów, jak: „na ośrodku” (w ośrodku), „na koniu” (konno). A propos: co to jest „acquagym”? Mimo wszystko blogi te są wspaniały źródłem informacji.

  • italiapozaszlakiem
   6 maja 2015 o 21:24

   Marku, dziękuję Ci za Twoje słowa. Każda z nas mieszka poza granicami Polski – dłużej, krócej, a nawet prawie całe życie, dlatego uśmiechamy się o kapkę wyrozumiałości.

  • 23 maja 2015 o 20:33

   Acquagym- to nic innego jak gimnastyka w wodzie , na basenie :)

 4. 5 maja 2015 o 15:43

  Z przyjemnością przeczytałam drugą część cyklu „Polki w Italii polecają”. Dobrze jest poznać miejsca polecane i bliskie innym Polką mieszkającym w Italii, a jeszcze ciekawsze dla mnie poznać te osoby, choćby tylko wirtualnie:-) To super przedsięwzięcie, ciekawe i inspirujące. Zmasowana pozytywna energia przynosi zwielokrotniony pozytywny efekt. Serdecznie pozdrawiam wszystkie bohaterki tego wpisu.

  • italiapozaszlakiem
   6 maja 2015 o 21:38

   Zmasowana pozytywne energia niech się rozchodzi szerokim łukiem po całym internecie! W imieniu bohaterek tego wpisu pozdrawiam Cię Bożena!!!

 5. 4 maja 2015 o 01:25

  Cykl jest po prostu świetny! Ja mam w planach odwiedzić w tym roku Włochy ale jeszcze nie mogę się zdecydować na konkretne miejsce, więc na pewno ciut się zainspiruję tym postem planując wyjazd. Swoją drogą, czy planujecie jeszcze jakieś wspólne działania? Jak to się mówi: „co trzy głowy to nie jedna”, hihi ;) Pozdrowionka

  • italiapozaszlakiem
   6 maja 2015 o 21:51

   Jolu, sądzę, że w przyszłości może się pojawić niejednokrotnie jakaś wspólna akcja, wszystko zależy od pomysłu i chęci poszczególnych osób. Motywacja ze strony czytelników jest niezwykle cenna! Dziękuję w imieniu całej ekipy za docenienie naszej pracy i współpracy zarazem:))). Głów zebrało się w sumie 13 + moja spinająca:). Pozdrawiam najserdeczniej!

 6. 2 maja 2015 o 19:12

  A ja chętnie przeniosłabym się do Toskanii :)

  • italiapozaszlakiem
   2 maja 2015 o 19:39

   Przenieś Toskanię do siebie:). A tak serio, to Toskania wciąga, ale Abruzja też! Pozdrowienia!!!

 7. 2 maja 2015 o 09:25

  Perugia, Asyż, Urbino i Loreto to jedyne miejsca z tej listy, które widziałam. Dobrze wiedzieć, że jest ich tak dużo, jest z czego wybierać. Dziękuję za inspiracje. :)

  • italiapozaszlakiem
   2 maja 2015 o 19:40

   Taka właśnie jest misja całego cyklu – inspirować, inspirować i jeszcze raz inspirować do zwiedzania zupełnie nowych miejsc!

 8. 1 maja 2015 o 20:30

  Bardzo fajna akcja :) Świetne fotki i zachęcające opisy.

  • italiapozaszlakiem
   2 maja 2015 o 19:41

   Bardzo się cieszę, bo wspólne projekty są świetne! A dziewczyny naprawdę się głowiły, co wybrać!

 9. 1 maja 2015 o 19:02

  Dziewczyny, dla całej czwórki ogromne brawa!! Magda, świetny cykl, gratuluję pomysłu (znaczy, mam nadzieję, że to będzie cykl) :) Cały sercem powędrowałam za to do poleceń Ani z PLorIT, cała Umbria to mój drugi (tfu.. trzeci) dom! :)
  Uściski dla Was.

  • italiapozaszlakiem
   2 maja 2015 o 19:47

   Tak, to trzyczęściowy cykl. Szybki, w sam raz na zimną majówkę, aby rozgrzać, włączyć marzenia i zacząć planować trasę. Dziewczyny spisały się na medal! Uwielbiam takie wspólne działania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *