Spotkania z miłośnikami Włoch i fotografii z włoskim fotoreporterem Polsce!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×
Mam ogromną przyjemność zapowiedzieć wizytę Marco Bulgarelli w Polsce, która odbędzie się w styczniu 2015 roku. Choć wciąż pracujemy nad szczegółami wizyty i wciąż szukamy kolejnych miejsc, aby się z Wami spotkać, chciałam już teraz przekazać Wam tą fantastyczną wiadomość: Italia poza szlakiem & Italy Photo Tours ściągają Marco do Polski!


Wiemy, wiemy! Będzie zimno i ciemno, a my chcemy Was wyciągnąc z domów:))). Ale to wspaniała okazja, abyśmy się poznali! Ilu jest nas tutaj miłośników Włoch? A ilu z nas lubi pstrykać zdjęcia? Spotkajmy się!!!!
 
 

Główny patronat nad wizytą Marco objęło Stowarzyszenie Miłośników Włoch Italianissima.
Spotkania odbedą się w kilku miastach Polski, a już teraz mogę potwierdzić, że będziemy na 100% w:

 

Krakowie

Wrocławiu
Poznaniu
Bydgoszczy

Trójmieście

Płocku

Łodzi 

Warszawie
Szczegóły: daty, godziny, miejsca już wkrótce!
 

Marco będzie mówił po włosku, ale całość będzie tłumaczona na język polski:).

Jeśli nie liście nie ma Twojego miasta, a wiesz, że dałbyś radę skrzyknąć grupę osób zainteresowanych Półwyspem Apenińskim lub fotografią – daj mi znać: italiapozaszlakiem@gmail.com.

 

Ale co to za spotkania?Chcemy poznać miłośników Włoch mieszkających Polsce i dlatego zależy nam na spotkaniach z Wami! Mamy także specjalną ofertę spotkań dla miłośników fotografii. I planujemy dla Was niespodzianki!I. Spotkania z miłośnikami Włoch i fotografii

Marco na spotkaniach z miłośnikami Włoch pokaże swoje zdjęcia mniej znanej Toskanii i Rzymu.

Spotkania są bezpłatne.

II. Warsztaty fotograficzne

Będzie możliwość wzięcia udziału w kilkugodzinnych warsztatach fotograficznych + ocena portfolio. 

Koszt 100 zł/osobę.Na spotkaniach, dodatkowo możliwa jest ocena Waszego portfolio, 20-30 fotografii.

Koszt 50 zł/osobę.Ok, ale kim jest Marco?Być może czytałeś na tym blogu coś o wyprawach fotograficznych organizowanych w Toskanii lub Rzymie. Na tych wyprawach naszym nauczycielem fotografii jest właśnie Marco. I pomyśleliśmy sobie, że może zechciałbyś poznać Marco osobiście i zobaczyć jego zdjęcia i to jeszcze zanim wyjedziesz do Włoch! I dlatego ściągamy Marco w styczniu do naszego do Polski.

Marco urodził się w 1973 r. w Rzymie, gdzie po studiach geograficzno – historycznych na Universytecie „La Sapienza” oraz studiach reżyserskich, w 2002 r. ukończył 3 letni Master z fotografii w Scuola Romana di Fotografia w reportażu. Karierę zawodową rozpoczął w 2003 r. przez współpracę z tygodnikiem „Espresso”, zajmując się głównie aktualnościami, kulturą młodzieżową i przemianami społecznymi we Włoszech i Europie. Tą problematykę śledzi do dziś. Pracę w charakterze fotografa oparł na projektach dokumentalnych, poświęcając się głównie tematyce geograficzno – antropologicznej.

Jego zdjęcia były prezentowane na kilkunastu autorskich wystawach we Włoszech i za granicą. Jest laureatem włoskich i międzynarodowych nagród fotograficznych. Swoje zdjęcia publikuje zarówno w najważniejszych pismach włoskich (Espresso, Max, East, della Repubblica, qui Touring) jak i największych magazynach zagranicznych: National Geographic, die Zeit, Geo, Stern. Obecnie jest zaangażowany w projekt „The Naked City Project Rome”, który jest zbiorowym i społecznym studium miasta w czasie kryzysu.

Z początkiem 2008 roku Marco rozpoczął długoterminowy projekt poświęcony rzece Dunaj. Efektem 7 podróży na przestrzeni 2 lat jest wydana książka fotograficzna „Danubius”, która ukazała się w

grudniu 2013 roku. Ponadto zdjȩcia z „Danubius” można było podziwiać na wystawie w Museo di

Roma in Trastevere jednym z najważniejszych Muzeum poświęconym fotografii w Rzymie.Masz pytania? Chcesz nam pomóc?1. Jeśli zainteresowała Cię nasza inicjatywa i masz jakiekolwiek pytania zapraszam gorąco do kontaktu ze mną.

2. Wciąż szukamy miejsc, gdzie moglibyśmy zorganizować spotkania. Szukamy osób/firm, które pomogłyby nam w organizacji lub wsparły nas. Osoby zainteresowane proszę uprzejmieo kontakt.

3. Jeśli będziemy w Twoim mieście, a Ty miałbyś ochotę być przewodnikiem i pokazać je Marco to napisz do mnie.

Kontakt: italiapozaszlakiem@gmail.com
W tej akcji wspierają nas


Organizatorzy:

 

Pozdrawiam mocno,
Magda

Patronat:

Stowarzyszenie Miłośników Włoch Italianissima: 
http://www.italianissima.com.pl/
Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi, 
http://www.pos.lodz.pl/
Zatoka Sztuki w Sopocie: 
http://www.mcka.pl/

Sponsorzy:La Piccola Sicilia, 
http://www.lapiccolasicilia.pl/
Dom Wydawniczy Rebis, 
http://www.rebis.com.pl/
B&J Opakowania Ozdobne, 
http://www.opakowania-ozdobne.com/
Agnieszka Ptaszyńska, pozornie-zależna.blog.pl 

Patronat medialny:Wydawnictwo Colorful Media, „Italia Mi piace”, 
http://www.colorfulmedia.pl/
The following two tabs change content below.

italiapozaszlakiem

Z wykształcenia biolog morza, z doświadczenia project manager od zadań specjalnych i team leader zespołów niemożliwych. W wolnym czasie uprawia podróże żeglarsko - enokulinarne do Włoch, które są lekiem na całe zło. Prywatnie żona oraz mama Tymona & Toli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *