Włochy poza utartym szlakiem turystycznym

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×
Witaj na blogu Italia Poza Szlakiem!

Włochy to kraj pełen inspiracji. Można tu przyjeżdżać wiele razy i zawsze odkryć coś zupełnie nowego. 

Ten blog jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić trochę czasu we Włoszech. To miejsce także dla tych, którzy myślą o włoskich podróżach enokulinarnych:).

Na Italia poza szlakiem znajdziecie się propozycje zwiedzenia miast i miasteczek, opisy rejonów Włoch – ich tradycje, zwyczaje, legendy, a także godne polecenia restauracje czy bary, gdzie naprawdę warto zjeść. To tu znajdziesz miejsca, gdzie warto być, a zwykle brakuje na nie czasu, opisy regionalnych potraw, propozycje podróży do winnic, producentów oliwy, a także nieco włoskiego.Popieram ideologię slow food, popieram regionalnych wytwórców żywności i kultywatorów miejscowych tradycji. To od nich można się uczyć szacunku dla miejsca, w którym żyjemy, sztuki kulinarnej i tej prawdziwej włoskiej radości z najprostszych rzeczy dnia codziennego:).

Jeśli planujesz niestandardową podróż do Włoch lub chociażby kilka dni poza szlakiem to miejsce jest właśnie dla Ciebie!
Magda Ciach-Baklarz Italy
Zapraszam bardzo, bardzo serdecznie,
Magda Ciach-Baklarz


The following two tabs change content below.

italiapozaszlakiem

Z wykształcenia biolog morza, z doświadczenia project manager od zadań specjalnych i team leader zespołów niemożliwych. W wolnym czasie uprawia podróże żeglarsko - enokulinarne do Włoch, które są lekiem na całe zło. Prywatnie żona oraz mama Tymona & Toli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *